Noworoczne życzenia dla czytelników bloga Finansowe Kaizen

Damian Gołębiewski/ 31 grudnia, 2019/ Inne/ 0 comments

Miałem robić podsumowanie roku 2019 na blogu, ale zdecydowanie fajniej będzie napisać wam coś miłego, a więc chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom bloga, aby rok 2020…

…był dla was zdecydowanie lepszym rokiem niż 2019!

Aby wszystko co planujecie poszło zgodnie z planem, aby nikt bliski was nie opuścił, abyście byli radośni, szczęśliwi i pogodni każdego dnia! Żeby życie prywatne dało się pogodzić z pracą zawodową, żebyście mieli na wszystko czas! Żeby rok 2020 był dla was obfity w nowe doświadczenia i sukcesy zawodowe. Żeby sukcesy zawodowe przekładały się na sukcesy w życiu prywatnym i rodzinnym.

Niech nowy rok obfituje w wielkie sukcesy finansowe!

Życzę wam wolności słowa i wyznania, żebyście nie czuli się źle z tym, jacy jesteście i jakie jest wasze zdanie, czy wiara. Żebyście pod żadnym pozorem nie dali się podzielić politycznie, bo bez względu na to kto jest u władzy, to decyzje o własnym zachowaniu podejmujemy samodzielnie!

To, co naprawdę ważne to zdrowie, dlatego życzę wam go jak najwięcej, żeby 2020 upłynął bez żadnych przykrych zdarzeń, a tym, którzy chorują życzę dużo siły i rychłego powrotu do zdrowia!

Życzę wam również cierpliwości i determinacji w dążeniu do swoich celów. Żebyście szli swoją drogą, bo mimo przeszkód i potknięć to najlepsza droga jaką możecie pójść.

Mógłbym tu napisać o wiele więcej, ale zdaję sobie sprawę, że większość z was szykuje się już do zabawy sylwestrowej i nie ma czasu na czytanie zbyt długich tekstów.

Małe info na koniec

Ja osobiście siedzę dzisiaj w domu z żoną, a wszystko za sprawą pewnej małej istoty, która już za chwilę odmieni nasze życie!

Dla nas 2020 zapowiada się być rokiem życiowej rewolucji , o której długo marzyliśmy i już za chwilę będzie nas cała trójka! Trzymajcie za nas kciuki i… Jeśli macie ochotę to wznieście dzisiaj toast za nasze małe szczęście i bawcie się dobrze!

Pozdrawiam,
Damian 🙂

Share this Post

Leave a Reply